Ürün Kapakları.png
Destra Ayakkabı Baskı Makinesi
Ürünler  >  UV Baskı Makineleri  >  Destra Ayakkabı UV Baskı Makinesi

Model Konfigürasyonu

resim431.jpg

Ayakkabı Baskı Makinesi -

Destra 100x160 UV Baskı Makinesi

Destra DU1510 özel baskı tekniği ile sıradışı yüzeylere de kalıcı baskı yapma tekniği ile ayakkabı baskı makinası olarak da kullanılır.  Yükzek çözünürlülük ile fotoğraf kalitesinde baskı yapması, 100x160 baskı ebadı, 20 cm baskı yüksekliği, CMYK W V renk seçenekleri, stabil çalışma performansı ile Tabak baskı makinası , ayakkabı baskı makinesi, saya baskı makinası olarak derin yüzeylere baskı yapmak içinde kullanılır.

İleti Teknoloji her zaman müşteri ihtiyaçlarını ve talepleri dikkate alarak özgün UV baskı makinası ürettirmektedir. Destra 100x160 baskı makinası da yine gelişen pazar ve müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir. Destra UV Baskı Makinası ile cam, akrilik, tahta, ahşap, deri, suni deri, telefon kılıfı, kalem, çakmak, ajanda, power bank, magnet ve daha bir çok malzeme üzerine kalıcı baskı yapmak mümkündür.

  

Destra DU1510 genel amaçlı, her sektöre hitap eden bir UV printer olarak en küçük yüzeylere hassas baskıları başarılı bir şekilde yaparken aynı zamanda size 100x160cm lik bir alana da baskı yapma imkanı sunar.