Ürün Kapakları.png
Nocai 60x90 PEIII UV Baskı Makinesi
Ürünler  >  UV Baskı Makineleri  >  Nocai 60x90 PEIII UV Baskı Makinesi

Model Konfigürasyonu

resim426.jpg

Yeni özgün tasarım ve kolay kullanım özelliği ve fiyat avantajını birleştiren Nocai NC-UV0609PEIII UV baskı makinası sektöre yeni bir soluk verecek. Nocai UV yazıcı modellerinin en son versiyonu NC-UV0609PEIII aynı anda renk, beyaz ve lak basma özelliği, 18 cm baskı yüksekliği, opsiyonel yuvarlak materyallere baskı aparatı, vakum tablosu ve diğer özellikleri ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilmiştir.

 

Nocai UV baskı makineleri fotoğraf kalitesinde ve küçük detayları bile basma özelliği ile her sektöre hitap etmektedir. 

Stabil çalışma performansı, bakım gerektirmeyen tasarımı ve  İleti Teknik Servis güvencesi ile yıllarca güvenle kullanabileceğiniz bir model. 

 

Şişe, bardak, suluk gibi yuvarlak malzemelere baskı imkanı sunan yuvarlama aparatı ile farklı yüzeylere baskı yapabilirsiniz.  

 

Sert, yumuşak ve esnek zeminler için ayrı mürekkep seçeneleri ile hemen hemen her yüzeye baskı imkanı yapabilmektedir. Aynı anda hem beyaz hem renkli baskı teknolojisi ile farklı uygulamaları yapmanıza olanak sağlayacak bir makinedir. Esnek mürekkebi sayesinde silikon telefon kapağı, deri gibi materyallerede çatlama olmadan baskı yapabilmektedir.

Avantajları

Bu makina kullanıcılara hızlı ve kolay ürün özelleştirmesi sağlayan neredeyse sınırsız üç boyutlu medya yelpazesine doğrudan baskı yeteneği sunar. Uv baskı makinesi geleneksel serigrafi ve tampon baskı uygulamalarının yerini alan baskı endüstrisinde büyüyen bir trenddir. Uv baskı makinesi mürekkebi yazdırırken kurutmak için ultra mor ışıklar kullanan bir baskı makinası çeşididir. Bu makina bünyesinde ki uv ışınları mürekkebi anında kurutur.

 

Uv işlemli mürekkepler hava koşullarına dayanıklı olması ve solmaya karşı yüksek direnç gösterdiğinden baskı işlemlerinizde işinize çok yarar. Bu ürün geleneksel baskıdan daha sürdürülebilir durumdadır. Ürünlerinizi etkili bir şekilde sunabilmek için en iyi uv baskı makinesi şarttır.

Uv baskı makinesi işletmenize hızlı geri dönüş süresi ve mükemmel kalite gibi birçok avantaj sağlar. Uv baskı makinesi diğer baskı makinalardan ayıran özelliklerinden biri mükemmel kurutma yeteneğidir. Uv baskı makinesi hakkında benzersiz bir özellik çok yönlü olmasıdır. Uv baskı makinesi üzerinden daha hızlı geri dönüşler alırsınız. Uv baskı makinesi baskınıza daha keskin renkler sunar. Ayrıca uv baskı makinesi daha kaliteli bir görünüm sağlamak için daha canlı ve daha parlak renkler kullanır. Bu işlemi mürekkebi yazdırırken kurutmak veya iyileştirmek için ultra mor ışıkları kullanan bir dijital baskı şeklidir. 

Birçok yazıcı, geleneksel baskıya kıyasla birçok avantajı nedeniyle uv baskı makinesi sunmaktadır.

 

Uv baskı makinesi kullanıcılarına neredeyse sınırsız üç boyutlu ortam seçeneği üzerine doğrudan baskı yetenekleri sunar. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir uv baskı makinesi satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Uv baskı makinesi son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ihtiyacınıza en uygun UV Baskı Makinası siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.