Ürün Kapakları.png
Nocai DTG Tişört Baskı Makinesi
Ürünler  >  Tişört Baskı Makineleri  >  Nocai DTG Tişört Baskı Makinesi

Model Konfigürasyonu

resim425_edited.jpg

Nocai DTG Tişört Baskı Makinesi

Nocai Tişört Baskı Makinası, moda baskılar için dizayn edilmiş ve farklı boyutlardaki bitmiş ve giyime hazır kumaş ürünlerine baskı yapabilen bir cihazdır. Makinada kullanılan özel baskı kafası, sağlıklı ve nefes alabilen tekstil mürekkepleri, kolay kullanım sağlayan RIP yazılımının birleşimi ile, doğru renk ve ayrıntılarda keskin, net görüntüler elde etmenizi sağlar.Bununla beraber makine ile birlikte kullanılan RIP yazılımı kullanıcılara baskı öncesi ve sonrası maliyet hesabını yapma imkanı sunar. Piyasada değişik türde kumaş üzerine baskı teknikleri bulunmakta ve çeşitli baskı malzemeleri kumaş üzerine yapıştırılarak yapılmaktadır. Bu tür baskılar zaman içinde kumaştan çıkmakta yada sağlığa zararlı plastik içermektedir. Aynı zamanda da elle dokunulduğunda da sertlik göze çarpmaktadır. Fakat  baskısına dokunulduğunda kalınlık hissetmez ve sağlık açısından bir sorunla karşılaşmazsınız.

Nocai Tişört Baskı Makinası ile birlikte kullanılan mürekkepler, kumaş üzerine direk baskı yapan yazıcılarda en iyi performansı elde etmek için özel olarak formüle edilmiş, su bazlı tekstil pigment mürekkepleridir. Baskılar üzerinde geniş bir renk gamutunu sağlamak için mükemmeldir. Yüksek kalitede geliştirilmiş olduğundan yıkama dayanıklılığı yüksektir. Direk kumaşa baskı yazıcılar konusunda uzman bir üretici olan Nocai Tişört Baskı Makinası 1.sınıf akreditasyon sertifikasına sahiptir. Bebekler ve küçük yaştaki çocuklar (cilt ile doğrudan temas) için kullanılan kumaşlardaki baskıları rahatlıkla giyilebilir.

Nocai Tişört Baskı Makinası ile 2 farklı baskı çerçevesi ile kumaş üzerine daha rahat baskı almanızı sağlar ve ayarlanabilir yüksekliği farklı kalınlıklardaki kumaşlarda kesin sonuçlar elde eder. Farklı ölçülerdeki T-shirt veya kumaşlara çok daha pratik bir şekilde baskı alabilirsiniz. Kumaş üzerinde ki baskı alanı yumuşak olup tişörtü rahat ve aşınması zor hale getirir.